Руменило за лице - Sparkling Pink | Couleur Caramel | N069 | 3.3 gr


Цена:
ден 1,975

Description

Ова долготрајно руменило за лице со свиленкаст финиш го обликува лицето и обезбедува свеж и здрав сјај на кожата.

Микронизираниот прав без талк содржи органско масло од рицинус и од арган, ценето поради неговата мекост за кожата.

Органскиот пченкарен скроб и дава на кожата благо матизирачки ефект.

Ова руменило е достапно во неколку нијанси за да ги разубави сите тонови на кожата.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed