Постелнина - Cat Lovely Day | Kikka Boo | 3 дела


Цена:
ден 1,490

Description

• Постелнина во разиграни бои, одлична за секое детско катче.
• Содржи 3 парчиња составени од 100% памук.
• Димензии на производот: навлака за јорганче: 100x150cm, навлака за перница: 35x45cm, чаршаф: 100x150cm.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed