Педали | RFR Race 14145


Цена:
ден 2,900

Description

Лесни  "Flat" педали со проширена газна површина за MTB велосипед.

Идеални за влажни и калливи услови за возење.

  • Индустриски лагер
  • CNC обработени
  • Низок профил

Боја:  плава.

Димензии : 102 x 110мм.

Материјал: Алуминиум.

Тежина: 437г.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed