Млеко за после сончање и долготраен тен | Garnier | 200ml


Цена:
ден 440

Description

  • Навлажнувачки крем за ладење со алое вера за до 24 часа интензивна хидратација, лосион за тело идеален за смирување на кожата оштетена од сонце
  • Резултат: освежена и хидрирана кожа, намалено чувство на напнатост и црвенило предизвикано од сончевите зраци, подолготраен летен тен
  • Упатство за употреба: Дарежлива примена на лосион за тело Apres Sun по сончање на исушена кожа, нежно масирајте во
  • Формула која брзо се апсорбира со природна алое вера за удобно, еластично чувство на кожа, без лепливи или мрсни остатоци

Можеби би ве интересирало

Recently viewed