Метална закачалка | Wellness

Попуст 50%

Цена:
ден 999 ден 1,999

Description

Декоративна закачалка за бања, која со својот модерен изглед и практичност ќе додаде доза елеганција во вашиот дом. Изработена од квалитетен метален профил, електростатски бојадисана, отпорна на гребење и 'рѓосување.

Димензии:

  • Ширина: 50 cm
  • Длабочина: 21 cm
  • Висина на преден дел: 70 cm
  • Висина на заден дел: 89 cm

Можеби би ве интересирало

Recently viewed