Метална закачалка | Dominic

Попуст 35%

Цена:
ден 899 ден 1,390

Description

Димензија: 104x137х48cm

Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили, бојадисани со електростатска прашкаста боја отпорна на гребење.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed