Масло за сонце - Ambre Solaire | Garnier | SPF 30 | 150ml


Цена:
ден 788

Description

  • Подобрен тен: Нашето идеално бронзено масло го подобрува вашиот тен за да помогне да постигнете природен сјај
  • Шиа путер: Нашата ФОРМУЛА е збогатена со хранлив шеа путер и остава сатенски допир на кожата
  • Водоотпорно масло: Навлажнувачката формула е нелеплива и водоотпорна и доаѓа во шише со спреј лесно за употреба, за лесно нанесување
  • Дерматолошка контрола: Производите на Garnier Ambre Solaire се тестирани под дерматолошка контрола

Можеби би ве интересирало

Recently viewed