Масло за сонце | Ambre Solaire | Garnier | SPF 20 | 150ml


Цена:
ден 615

Description

  • Нуди заштита од изгореници и стареење на кожата предизвикано од сонцето благодарение на неговиот фотостабилен UVA/UVB широкопојасен филтер
  • Хранливиот шеа путер ја штити кожата од сушење, и дава еластичност и ја прави мека и еластична
  • Сончевото масло обезбедува побрз тен отколку со обичните креми за сонце
  • Брзо се апсорбира без да се лепи или подмачка на кожата
  • Обезбедува средна заштита од ефектите на штетното УВ зрачење

Можеби би ве интересирало

Recently viewed