Масло за масажа од арника | Weleda | 100ml


Цена:
ден 907

Description

Масло со екстракт од арника за масажа и загревање на мускилите.

Ја затоплува, тонизира и зголемува еластичноста на кожата.

Дерматолошки тестирано, не предизвикува иритации на кожата.

Без вештачки бои, мириси, конзерванси и состојки од минерално масло.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed