Масло со светки од чоколадо и манго - Body Shimmer | Organic Shop | 100 ml


Цена:
ден 830

Description

Маслото за тело со чоколадо и манго на Organic Shop и дава на кожата сјај и свилен ефект на допир, засилувајќи го нејзиниот природен тон.

За сите типови на кожа.

Вегански производ.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed