Маска за околу очи - Hydra Bomb | Garnier


Цена:
ден 126

Description

Откријте ја Moisture Bomb Eye Sheet Mask од Garnier, збогатена со сок од портокал и хијалуронска киселина, за намалување на кесичките и темните кругови на очите

Можеби би ве интересирало

Recently viewed