Маска за околу очи - Moisture Bomb | Garnier


Цена:
ден 126

Description

Откријте ја Moisture Bomb Eye Sheet Mask од Garnier, збогатена со кокосова вода и хијалуронска киселина, за намалување на кесичките и темните кругови околу очите.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed