Маска за лице за дехидрирана кожа - Hydra Bomb | Garnier


Цена:
ден 126

Description

Garnier Moisture Bomb се супер хидратантни ревитализирачки маски за дехидрирана кожа. Пополнете ја кожата со влага, намалете го изгледот на фините линии и оживејте го сјајот на кожата што блеска. Збогатен со природни растителни екстракти и хијалуронска киселина. Со веганска формула*, овие маски за ткиво за лице се создадени со ултра тенко ткиво и надополнети со хидратен серум за една недела.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed