Маска за лице со ретинол | Garnier


Цена:
ден 126

Description

Про-Ретинол Ампула маска за лице, збогатена со концентрирани активни состојки: [0,12% Про-Ретинол] + [екстракт од ACAI јагода] помага во борбата против знаците на стареење на кожата.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed