Маска за лице со активен јаглен и зелен чај | Garnier


Цена:
ден 126

Description

Маска за хидратација и прочистување на ткивото со јаглен и црн чај, надополнета со серум збогатен со црн чај, хијалуронска киселина за кожа која се чувствува прочистена, утешна и изгледа матизирано за само 15 минути.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed