Машка кукла на дување

Попуст 14%

Цена:
ден 2,590 ден 3,000

Description

Сакате егзотичен партнер кој ќе ви ги разубави ноќите?

Со еротската играчка машка кукла на дување Tyler Knight ќе го добиете она што го барате.

Ова е целосно пренослива љубовна кукла, за вашите мали игри за време на мастурбација поседува дупка за пенетрација и пенис долг 20cm.

Направен е од мек и додатен ПВЦ и се препорачува да се користи со задолжителна употреба на лубриканти кои ги имаме во нашата понуда, за полесна и побезбедна пенетрација.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed