Крема за сонце за зрела кожа | Garnier | SPF 50 | 50ml


Цена:
ден 613

Description

Garnier Ambre Solaire Anti-Age Super UV Protection кремот ја намалува појавата на брчки како и ја намалува појавата на темни дамки. Содржи хијалуронска киселина и ниацинамид, ја остава кожата да изгледа хидрирана, мазна и позатегната, а истовремено и заштитена. Нашата формула веднаш се апсорбира и не остава мрсна завршница на кожата.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed