Крема за сонце за лице | Garnier | SPF 50 | 50ml


Цена:
ден 615

Description

  • Заштитната крема против стареење е наменета за секојдневна употреба, многу висока заштита од сонце SPF 50+, штити од долги UVB, UVA и UVA зраци, збогатена со хијалуронска киселина
  • Кожата е заштитена, затегната и измазнета, со помалку видливи брчки од 22% * Инструментален тест - 24 проекти, 8 недели
  • Нанесете секојдневно пред изложување на сонце на добро исчистено лице и врат со кружни движења, нанесувајте често и темелно за да се заштитите од сонце.
  • Формула збогатена со хијалуронска киселина, ултра лесна текстура која не маснотии

Можеби би ве интересирало

Recently viewed