Крема за околу очи против темни кругови и перничиња | Lavera | 15 ml


Цена:
ден 1,020

Description

Осветлувачкиот крем за очи на Lavera со екстракт од бисер и пигменти што ја рефлектираат светлината ви носат природен сјај на очите.

Нанесете го кремот за очи почнувајќи од внатрешниот агол на окото и кон целата долна област околу очите.

Доколку е потребно, повторете ја истата постапка.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed