Крема за лице за сензитивна кожа - Reactive | Eau Thermale Jonzac | 40 ml


Цена:
ден 940

Description

Нанесете наутро и/или навечер на лицето и вратот по чистењето со смирувачка мицеларна вода.

Одлична како основа за шминка.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed