Крема за лице со активен јаглен | Garnier | 50ml


Цена:
ден 420

Description

Нашиот дневен гел крем за матирање, напојуван со (НИАЦИНАМИД+АХА+БХА+ГЛИЦЕРИН), обезбедува дејство 3 во 1. Видливо ги намалува флеките, обезбедува целодневна контрола на маснотиите и 48 часовна хидратација и ја остава кожата да изгледа матирана во текот на денот.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed