Крема за лице - Pure Active | Garnier | 50ml


Цена:
ден 350

Description

Нашето истражување комбинира матирање AirliciumTM и салицилна киселина во хидратантна формула за да го насочи сјајот и да се справи со појавата на порите, обезбедувајќи матирана и изедначена кожа.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed