Комода | Havana

Попуст 20%

Цена:
ден 7,999 ден 9,990

Description

Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.

Ширина: 180 cm

Висина: 77,8 cm

Длабочина: 41 cm

 

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed