Хранливо млеко за тело - Sweet Addiction | Pulpe de Vie | 400 ml


Цена:
ден 1,285

Description

Со својата лесна, немрсна текстура, органското хидратантно млеко за тело Sweet Addiction е одлично за утринска употреба, се нанесува веднаш по туширањето, брзо продира и совршено ја хидрира кожата без леплив ефект.

Со својот заносен мирис на цвет од портокал, дава мекост и експресно го хидрира целото тело, секое утро, за удобна кожа секој ден.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed