Гумени рачки | Race Face Half Nelson


Цена:
ден 1,550

Description

Тенки, лепливи и многу лесни гумени рачки од серијата Race Face Half Nelson.

Додадена "RaceFace MX" дополнителна безбедносна смеса за држење.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed