Глувче | Cooler Master | MM730

Попуст 47%

Цена:
ден 999 ден 1,899

Description

  • Оригинални тефлонски стапала за неспоредливо лизгање
  • Прилагодлив оптички сензор Pixart 3389 16000 DPI и оптички микро прекинувачи за супериорна издржливост и влез (70 милиони кликнувања)
  • 6 копчиња вградена меморија и софтвер
  • Сите сместени во супер-лесен револуционерен нов ергономски дизајн на школка што ја намалува тежината на 48 g

Можеби би ве интересирало

Recently viewed