Гел за интимна нега | Daily | 250 ml


Цена:
ден 410

Description

Природен гел за интимна хигиена базирана на алое вера, нежно чисти и се грижи за најделикатната регија од телото.

Има лесна природна арома.

Погоден за секојдневна употреба.

Протресете го шишето пред употреба, нанесете мала количина на интимната регија, исплакнете темелно со вода.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed