Гел, маска и пилинг за лице - Pure Active | Garnier | 100ml


Цена:
ден 346

Description

Барате секојдневни решенија за нега на кожа за чиста и здрава кожа? Време е да го пробате Garnier Pure Active! Опсегот на чиста кожа дизајнирана да таргетира мрсна кожа, дамки, несовршености и митесери. Глина, јаглен, мача, салицилна киселина - секој производ содржи високо ефективни активни состојки научно докажани дека се справуваат со одредени проблеми со кожата.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed