Фритеза | ST | DF-2000WWI


Цена:
ден 3,999

Description

  •  2000W
  •  3л капацитет
  •  Контрола на температура
  •  Прозорче на поклопецот
  •  Заштита од прегревање
  •  Нелеплива површина
  •  Отстранлив сад
  •  Отстранлив греач

Можеби би ве интересирало

Recently viewed