Флуид за лице против неправилности - Skin Naturals | Garnier | 40ml


Цена:
ден 470

Description

Нудејќи многу висока заштита од UVA, UVB и долги UVA зраци, BHA + Niacinamide Daily од Garnier е вашата нова секојдневна неопходна нега на кожата.

Ултра лесната формула е внесена со салицилна киселина за да се минимизира појавата на текстурални неправилности и вишокот на маснотија, додека ниацинамид помага за видливо мазна и осветлена кожата. Идеален за сите типови на кожа и тонови, УВ течноста веднаш се матира за нелеплива завршна обработка со сув допир.v

Можеби би ве интересирало

Recently viewed