Џампер за на врата | Kikka Boo | Bouncy


боја: Розева
Цена:
ден 2,990

Description

• Прекрасен џампер со модерен дизајн што вашите најмили ќе го обожуваат.
• Oвој џампер за на врата е совршен за вашето малечко,така што ги подобрува моторните вештини и ја зајакнува нивната мускулатура на нозете за ползење и одење.
• Погодно за дечиња од 6+ месеци.
• Погодно максимално до 12 kg.
• Димензии на производот: 43x44x200 cm.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed