Двосед | Nitta | Patchwork

Попуст 39%

Цена:
ден 10,999 ден 17,990

Description

 • Рамка: 100% МЕТАЛ
 • Ткаенина: Patchwork Digital Fabric
 • Ширина: 155 cm Висина: 85 cm Длабочина: 73 cm
 • Длабочина на седиштето: 53 см
 • Ширина на седиштето: 110 см
 • Висина на седиштето: 45 см
 • Големина на кревет: Ширина: 187 cm Длабочина: 73 cm
 • Време на испорака 15-20 дена
 • Полнење со DNS пена
 • Прилагодливи краци на 14 нивоа
 • Капацитет на максимална тежина: 200 kg
 • Ногарки од цврста пластика

 

Време на испорака 15-20 дена

Можеби би ве интересирало

Recently viewed