Двосед | Chatto | Grey

Попуст 32%

Цена:
ден 11,999 ден 17,590

Description

 • Конструкција: 100% метал
 • Материјал на штоф: Ткаенина од полиестер и памук која лесно се чисти
 • Боја: Сива, отпорна на гребење
 • Ширина: 140 cm
 • Висина: 70 cm
 • Длабочина: 65 cm
 • Длабочина на седиштето: 45 см
 • Ширина на седиштето: 112 см
 • Висина на седиштето: 35 см
 • Големина на кревет:
 • Должина: 180 cm
 • Ширина: 65 cm

 

Време на испорака 15-20 дена

Можеби би ве интересирало

Recently viewed