Душек | Kikka Boo | Bear with me


Боја: Зелена
Цена:
ден 2,990

Description

Душек прилагодлив за обликот на телото.
• Изработен од хипоалергенска, мека и дишна ткаенина.
• Остранлива памучна навлака лесна за одржување.
• Совршен за патување.
• Содржи 75% памук, 25% полиестер.
• Полнење: 100% полиуретанска пена.
• Димензии на производот : 60x120x5 cm.
• Димензии на пакувањето : 60x40x17 cm.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed