Детски чорапи - Slime Socks | Madmia | 6+ год


Цена:
ден 1,400

Description

Уникатни детски женски чорапи до колено изработени од совршена мешавина од 70% синтетички материјали, 28% полиестер и 2% ликра, овие шарени чорапи нудат супер удобно вклопување со добра еластичност, така што нема да се лизне по ногата или да го истегне дизајнот кога се носат.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed