Блендер | ST | HBCE-500KBR


Цена:
ден 1,499

Description

  •  Стапчест блендер + сецко 3 во 1
  •  Боја Црна-Црвена
  •  Моќност 500W
  •  2 брзини
  •  Сад за мерење + сецко + маталка
  •  Метална нога од нерѓосувачки челик отпорна на високи температури
  •  Изработка од висококвалитетна ABS пластика
  •  Сечила од нерѓосувачки челик
  •  Ултра тивка работа

Можеби би ве интересирало

Recently viewed