Бањарка за бебиња | Kikka Boo | Розева


Цена:
ден 1,090

Description

• Удобноста треба да биде луксуз, особено за мало дете.

Имајќи го тоа во предвид оваа слатка колекција на ќебиња е комбинација на врвен квалитет и достапност, само најдоброто е доволно за вашите најмили.
• Меко и нежно ќебе за убав и лесен сон на вашето бебе.
• Плишана играчка која ќе стане најдобриот пријател.
• Материјал 100% полиестер.
• Димензија на производот: 75×100 cm.
• Димензии на плишаната играчка: 25×20 cm.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed