Балзам за длабока хидратација и ексфолијација | Rilastil | Xerolact 18%


Цена:
ден 1,237

Description

Балзам за длабока хидратација и ексфолијација.

Намалување на абнормалното задебелување на стратум корнеум.

• 18% натриум лактат, натриум ДНА, шеа путер.

• Адјувантен третман при локална хиперкератоза на лакти, колена, стапала.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed