Анатомско столче за во када | Kikka Boo


Боја: Беж
Цена:
ден 490

Description

• Достапно во 4 бои:беж, минт, розева и сина.
• Погоден за деца од 0 до 6 месеци.
• Ергономска форма, мазна површина и лесна за чистење.
• Лесен за употреба во нормална бања.
• Димензии на столчето: 55x26x22 cm.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed