Аголна софа | Madrid | Claret Red

Попуст 15%

Цена:
ден 36,990 ден 43,590

Description

  • Рамка: ДРВО
  • Ткаенина: 100% ПОЛИЕСТЕР
  • Ширина: 280 cm Висина: 85 cm Длабочина: 206 cm
  • Големина на кревет: 150 x 190 cm
  • 32 DNS пена за седење
  • Ногарки во боја на орев
  • Ткаенина која лесно се чисти

 

Време на испорака 15-20 дена

Можеби би ве интересирало

Recently viewed