Четка за сенка за очи | Eye Shadow Brush N9


Цена:
ден 1,480

Description

Четката COULEUR CARAMEL N°9 е од суштинско значење за оптимално нанесување и нијансирање на коректор за очи.

Најлонски влакна.

Заоблена глава на четката.

Веганско потекло.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed