Црн туш за очи | Eyeliner N07 | 5 ml


Цена:
ден 1,410

Description

Течниот туш за очи:

- Го интензивира и му дава длабочина на вашиот изглед, со само едно нанесување.

- Ви овозможува да го менувате изгледот со менување на дебелината на линијата, благодарение на финиот врв на четката.

- Нуди прецизна линија која совршено се прилагодува на облините на окото - персонализирана и оптимална.

- Нуди нежна формула базирана на вода, хидросол од роза и сок од алое вера, за смирување и омекнување на кожата.

- Овозможува мат финиш.

- За осетливи очи.

- Веганско потекло.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed