Хипоалергенска крема за околу очи | Hydra Aloe Vera | 15 ml


Цена:
ден 675

Description

Овој производ е специјално развиен за чувствителна и реактивна кожа околу очите.

Неговата ултра фина и свежа текстура хидрира и веднаш ја смирува иритацијата и чувството на непријатност.

Ден за ден, фините линии од дехидрираност на кожата исчезнуваат.

Нанесете од производот наутро и / или навечер на контурата на окото пред вашиот третман.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed