Хидратантен серум за лице со лифтинг ефект | Hydra Protect | 50 ml


Цена:
ден 1,710

Description

Хидратантниот серум за лице HYDRA PROTECT ги обезбедува основните потреби на кожата, со интензивна 24-часовна хидратација и обезбедува сеопфатна заштита од секојдневниот стрес и стареење на кожата.

Има лифтинг ефект.

Неговата техничка формула ја зголемува хидратацијата и ефектот на другите производи HYDRA PROTECT кои се применуваат потоа.

Кожата е обновена, цврста и полна со виталност.

Мирис од природно потекло: зелени ноти на трева над дрвенеста, овошна основа.

За сите типови на кожа.

Вегански производ.

Погоден за употреба од бремени жени и доилки.

Начин на употреба:

Се нанесува наутро и навечер на совршено исчистено лице и врат.

Помогнете да се впие со лесно масирање на лицето и вратот.

Комплет со други производи за нега на лице HYDRA-PROTECT+ за совршено навлажнета кожа подготвена да го исполни денот.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed