Хидратантен балсам за усни од боровинка | Lip Balm | 4.5 gr


Цена:
ден 445

Description

Пружете им неверојатна нега на вашите усни во текот на целата година, со овој сертифициран, природен балсам за усни.

Формулиран со масло од боровница - полно со антиоксиданти, кое ги прави вашите усни мазни, хидрирани и долготрајно заштитени.

Погоден е да го носите со вас и да го имате при рака, каде и да ве однесе денот.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed