Тостер | Bosch | TAT8613


Цена:
ден 6,999

Description

Боја на производот: Црн, Сребрена,

Материјал на куќиште: Нерѓосувачки челик.

Моќност: 860 W,

AC влезен напон: 220 – 240 V,

AC влезна фреквенција: 50 – 60 Hz.

Должина на кабелот: 1,1 m,

Ширина: 170 mm,

Длабочина: 313 mm.

Ширина на пакување: 227 mm,

Длабочина на пакување: 357 mm,

Висина на пакување: 242 mm

Можеби би ве интересирало

Recently viewed