Течна пудра | Dark Beige N36 | 35 ml


Цена:
ден 2,260

Description

Течната пудра Perfection Foundation од COULEUR CARAMEL:

Обезбедува висока природна покриеност и трае цел ден.

Го измазнува тенот и ги покрива несовршеностите, за беспрекорен тен.

Има пријатна кремаста текстура која лесно се нанесува, базирана на одбрани органски масла и матифициран силициум диоксид.

Совршена е за комбинирана и мрсна кожа.

Природна кадифена завршница.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed