Тастатура | ASUS | Strix Scope RX TKL

Попуст 23%

Цена:
ден 7,499 ден 9,799

Description

  • Тастатура за игри за FPS гејмерите со поврзување со три режими
  • ROG RX Оптички механички прекинувачи
  • Широко копче Ctrl
  • ПБТ капачиња за копчиња
  • Aura Sync RGB
  • Магнетен потпирач за зглоб и горната плоча од легура

Можеби би ве интересирало

Recently viewed