Серум против пигментации за секој тип кожа | Glow Coctail | 25 ml


Цена:
ден 925

Description

Формулиран со дива капина и дуња, кои се полни со витамин Ц, овој серум за против пигментации нуди посветол и помазен тен.

Лесната формула инстантно ја подобрува текстурата на кожата и ја намалува појавата на пигментирани дамки предизвикани од стареење, изложеност на сонце и околински стресови.

Серумот ја илуминира вашата кожа, оставајќи ја светла, мазна и свиленкаста.

Нанесете наутро и навечер на чисто лице и врат.

За најдобри резултати, проследете со Glow Cocktail Brightening Hydro Mask.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed