Серум за секој тип кожа | Youth Power | 15 ml


Цена:
ден 1,160

Description

Додајте мало збогатување од бобинки на природниот потенцијал на вашата кожa, по природен пат.

Овој напреден booster инстантно го подобрува изгледот на незатегната и висната кожа, додека екстрактот од морски планктон на мета ги има фините линии и брчки, за непосредно помазна површина на кожата.

Хиалуронската киселина нуди интензивна хидратација и комфор.
Нанесете на чисто лице и врат како интензивен курс од 10 дена, потоа користете 2-3 пати неделно, за да го поддржите ефектот.

Можеби би ве интересирало

Recently viewed